Uitbreiding bedrijventerrein Arjazon

In maart 2025 werkten we aan de uitbreiding van het bedrijventerrein van Arjazon in Kruiningen. Een belangrijk onderdeel van dit project was het dempen van een sloot van bijna 700 meter.
Sloot dempen Kabel- en leidingwerk

Voorafgaand aan het dempen van de sloot verlegden we de bestaande kabels en brachten we mantelbuizen met inspectieputten aan. Voor de afwatering legden we een PVC-buis van 500 millimeter met tussenputten aan. De bestaande drainage die voorheen in de sloot uitkwam, sloten we aan op een verzamelbuis die het water afvoert naar de sloot. Daarnaast hebben we kolken gezet voor de afvoer van water.

Vervolgens hebben we de sloot van bijna 700 meter gedempt met zand en een puinverharding van 40 centimeter aangebracht. Tijdens de grondwerkzaamheden hebben we alles met GPS ingemeten en aansluitend een revisietekening gemaakt voor de klant.

Vacatures

Ook werken op zo'n project?

Bekijk onze openstaande vacatures!

Recente projecten

Andere projecten waar we recent aan hebben gewerkt

Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen?

Neem gerust contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.